Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Két mesterhármassal átgázoltunk Bugyin !

2011.09.16

Döcögősen indult a mérkőzés, játékosaink nem találták egymást a pályán. A sok kapkodva elszórt labda megbosszulta magát, mikor egy labdaszerzés után a Bugyi tetszetős játékkal ügyes passzokkal mattolta védőinket, és csatáruk 5 méterről a hálóba helyezett. A gól letörte csapatunkat, leszegett fejjel csak gyűrtük a labdát semmi eredménnyel. A félidő lefújása előtt Dominik megrázta magát, négy védőn át cselezve magát menthetetlenül lőtt a jobb felső sarokba (1-1) Így már nyugodtabban vonulhattunk az öltözőbe. A csapat egy alapos fejmosás után futott ki a második félidőre. Amit teljesen más mentalitással kezdtünk. Két perc elteltével  villant Domi ismét egy bombával mattolta a Bugyisi kapust (2-1) . Folyamatosan támadtunk, több szögletet rúgtunk, amikből Szántó Tomi, Dankó Kriszti, Dékány Szabi,Szöllősi Márk is eredményes lehetett volna. A védelemben Kaltenecker Balázs negyon megabiztosan szerepelt, irányította a játékot. Új kapusunk a gólról nem tehetett, viszont egyszer kellet védenie akkor a helyén volt. A meccs eztán már abszolút a kezünkben volt, a csapat lenyugodot, játszott, hiszen régen volt győzelem íze a szánkban, és ezt a csapat nagyon élvezte. Dominik felszabadultan játszott, hlyzetbe hozta társait, Szánó tomit, Gergőt többször kiugratva, amiből Gergőnek sikerült is hármat értékesíteni. A csapat megértdemelte a meccsvégi tapsot, hiszen egy játékossal kevesebben, csere nélkül sikerült legyőznie ellenfelét nagyszerű játékkal, ami erkölcsi erőt adhat a továbbiakra.img_7526.jpg