Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A 12.18- i kupa menetrendje

2010.12.16

I. Karácsonyi Kispályás labdarugó kupa

    szabályzata

 

Helye : DNS, Diósd Gyár u. 40. műfüves pálya

Ideje: 2010. december 18.-én 09 órai kezdettel.

Gyülekező : minden csapatnak 08 óra 30 percre

Játékidő: 1 x 18 perc , hosszabbítás és térfélcsere nélkül

Játékosok száma: a pályán csapatonként 5+1 fő játszhat

Cserelehetőség: Folyamatosan játék közben is, sorcsere alkalmazható  

Mezőny játékosokra vonatkozó szabályok:

  • A pályán csak terem, vagy gumi stoplis cipő használható
  • Az oldalvonalon kívülre került labdát a játékos lábbal és dobással is játékba hozhatja  Az ellenfél játékosának legalább 3 méterre kell állnia a rúgó vagy dobó  játékostól
  • Tilos becsúszó szerelést alkalmazni
  • A mérkőzés alatt a szabálytalankodókkal szemben a játékvezetők, sárgalapot, 2 perces kiállítást és piros lapot alkalmaznak

    2 perces kiállítás: a második sárgalap után a játékvezető a két perc felmutatásával jelzi a játékosnak, hogy hagyja el a játékteret   

Egyből is alkalmazható a 2 perces kiállítás, ha a játékos a nagypályás labdarúgás azon szabályai ellen vét, melyért piros lap jár

    Piros lap: az a játékos , aki piros lapot kap nem léphet azon a mérkőzésen pályára , amelyiken kiállították  . Piros lap jár a durva szabálytalanságért , köpésért, az ellenfél megütéséért , megrúgásáért , a Bíró szidalmazásáért .stb.

Kapusra vonatkozó szabályok:

  • A kapus az alapvonalon kívülre került labdát játékba hozhatja kézzel, illetve lábbal is 
  • A kapus a kézben lévő labdát  /kirúgással is/ a félpályán túlra is átdobhatja , de közvetlenül gól nem szerezhető belőle
  • Ha a kapus ér utoljára a labdához mielőtt az áthalad az alapvonalon, szögletrúgás következik

A kupa lebonyolítása:

  • A csoportmérkőzések lebonyolítása után a csoport 3.-4. helyezettje úgynevezett alsóházba/V.-VIII. hely/ a felsőházba /I.-IV. hely/ a csoport 1.-2.helyezettje jut tovább , onnan egyenes kieséssel játszanak a helyosztókért  
  • A csoportmérkőzéseken előforduló pontegyenlőség esetén a következő sorrend dönt a helyezésről : 1. gólkülönbség, 2. egymás elleni eredmény , 3. rúgott gól

    A mérkőzés során csak terem,gumi stponis vagy sport cipő használható ! 

A focikupán mindenki a saját felelősségére való tekintettel játszik, a baleset bekövetkeztéért  vagy rendkívüli halál beálltáért a szervezőbizottság a felelősséget nem vállalja.  

A szervezőbizottság fenntartja a jogot a lebonyolítás rendszerének megváltoztatására a csapatok létszámától függően

I. Karácsonyi Kispályás labdarugó kupa

2010. Diósd

S o r s o l á s

 
A.csoport B.csoport
1. Érdi VSE 1. Szigetszentmiklós TK 98
2. Alsónémedi 2. Taksony SE
3. Budatétény 3. Budapesti Honvéd
4. Szigetszentmiklós TK 99 4. Soroksár SC
5. Dömsöd SC 5. Diósd SC
6. Dunaharaszti MTK  
 

Csoport mérkőzések: 

09.00

1.pálya Érdi VSE - Alsónémedi                                                     …. : …. 

2.pálya Budatétény- Szigetszentmiklós TK 99                              …. : …. 

09.20

1.pálya  Szigetszentmiklós TK 98- Taksony SE                            …. : …. 

2. pálya Dömsöd SC -   Dunaharaszti MTK                                 …. : …. 

09.40

1.pálya  Érdi VSE - Budatétény                                                     …. : ….

2.pálya Honvéd - Soroksár SC                                                     …. : …. 

10.00

1.pálya Alsónémedi - Szigetszentmiklós TK 99                           …. : …. 

2.pálya Szigetszentmiklós TK 98 - Diósd SC                                …. : …. 

10.20

1.pálya Dunaharaszti MTK - Budatétény                                    …. : …. 

2.pálya Érdi VSE - Dömsöd                                                            …. : …. 

10.40

1.pálya Alsónémedi - Budatétény                                                   …. : ….

2.pálya Taksony SE - Honvéd                                                     …. : …. 

11.00

1.pálya Szigetszentmiklós TK 99 - Dunaharaszti MTK             …. : …. 

2.pálya Soroksár SC- Diósd SC                                                      .... : ….  

11.20

1.pálya Alsónémedi - Dömsöd SC                                               …. : …. 

2.pálya Honvéd - Szigetszentmiklós TK 98                                 …. : …. 

11.40

1.pálya Érdi VSE - Szigetszentmiklós TK 99                               …. : …. 

2.pálya Soroksár SC - Taksony SE                                              …. : …. 

12.00

1. pálya Budatétény - Dömsöd SC                                                …. : ….

2.pálya Alsónémedi - Dunaharaszti MTK                                    …. : …. 

12.20

1.pálya Szigetszentmiklós TK 99 - Dömsöd                                  …. : ….

2. pálya Honvéd - Diósd SC                                                           …. : …. 

12.40

1. pálya Érdi VSE -  Dunaharaszti MTK                                      …. : ….

2. pálya Szigetszentmiklós TK 98 - Soroksár SC                         …. : …. 

13.00

1. pálya Taksony SE - Diósd SC                                                   …. : …. 

Helyosztók: 

13.30

1. pálya A.4-B.3. …………………… : ………………………..   …. : ….

2. pálya A.3.-B.4. …………………… : ……………………….    …. : …. 

13.50

1. pálya A.1.-B.2. …………………... : …….………………….    …. : ….

2. pálya A.2.-B.1. ………………..…. : …….………………….    …. : …. 
 
 
 

Döntők: 

14.10

VII.-VIII. helyért 

1.pálya  …….…………………….. : ……..…………………….  …. : …. 
 

V.-VI. helyért 

2. pálya …………………………... : …..……………………….  …. : …. 
 

14.30 

III.-IV. helyért 

1. pálya …………………….……. : …………………………..     …. : …. 
 

I.-II. helyért 

2. pálya ……………………….… : ………………………….. …. : ….

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.