Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2010.12.18- i kupa eredményei.

2010.12.21

Csapatunk egy kemény agresszív 98- as csapatokkal felálló tornán vett részt.
 Első meccsünkön a bíró Kerekes Balázs jogtalan kiállításával hozta az Érd csapatát helyzetbe, így sikerült annak kiegyenlítenie (2-2). E meccs után csak azért szurkoltunk, ne Spori vezesse meccseinket.  Második meccsünk presztízs volt a távozók, és más érintettek miatt. Itt az "x" reális lett volna, de jött egy pattogó labda, mely az egész pályán átpattogva átpattant a kapusunk felett, aki akkorra már nem tudta leküzdeni Megasztáros fáradtságát-  valószinüsítem . (1-2)   Harmadik meccsünkön a Budatétény csapatával hozott össze a jó sors, akik előző meccseiken nagyon meggyőző, agresszív játékukkal hozták a 3 pontot. Felvettük a kesztyűt, és egy utolsó percben lőtt góllal hoztuk a meccset (3-2) a későbbi torna második ellen. Negyedik meccsünk a totális összeomlás volt Alsónémedi ellen . (0-3) Csoportunkban a körbeverések okán egy góllal lemaradva 5. helyen végeztünk, így csomagolhattunk. Sajnos az eredmény nem tükrözte a mutatott küzdelmet, és játékot. Reálisan két hellyel előbb kellet volna végeznünk.

09.00

1.pálya Érdi VSE  – Alsónémedi                                                               6 : 2

2.pálya  Szigetszentmiklós TK 98- Taksony SE                            4 : 0

09.20

1.pálya Budatétény– Szigetszentmiklós TK 99                             2 : 1

2.pálya Honvéd – Soroksár SC                                                                 0 : 0

09.40

1.pálya Érdi VSE   –   Dunaharaszti MTK                                           2 : 2

2.pálya Szigetszentmiklós TK 98 – Diósd SC                                 0 : 2

10.00

1.pálya  Alsónémedi  – Budatétény                                                       1 : 2

2.pálya Taksony SE  –  Honvéd                                                               0 : 6

10.20

1.pálya Dunaharaszti MTK–  Szigetszentmiklós TK 99           1 : 2

2.pálya Soroksár SC- Diósd SC                                                                  2 : 1

10.40

1.pálya Érdi VSE – Budatétény                                                                  1 : 1

2.pálya Honvéd – Szigetszentmiklós TK 98                                     1 : 1

11.00

1.pálya Alsónémedi – Szigetszentmiklós TK 99                            1 : 1

2.pálya Soroksár SC – Taksony SE                                                         2 : 2

11.20

1.pálya Budatétény – Dunaharaszti MTK                                         2 : 3

2.pálya Honvéd – Diósd SC                                                                          1 : 0

11.40

1.pálya Érdi VSE –  Szigetszentmiklós TK 99                                   1 : 1

2.pálya Szigetszentmiklós TK 98–  Soroksár SC                           2 : 3

12.00

1.pálya Alsónémedi – Dunaharaszti MTK                                         3 : 0

2.pálya Taksony SE  – Diósd SC                                                                0 : 0

Helyosztók:

12.30

1. pálya A.4-B.3. Alsónémedi  : Szigetszentmiklós TK 98             1 : 4

2. pálya A.3.-B.4. Szigetszentmiklós TK 99 : Diósd SC                  0 : 5

12.50

1. pálya A.1.-B.2. Budatétény : Soroksár SC                                            1 : 0

2. pálya A.2.-B.1. Érdi VSE : Honvéd                                                          0 : 6

Döntők:

13.10

VII.-VIII. helyért

1.pálya  Szigetszentmiklós TK 99 : Alsónémedi                              3 : 0

V.-VI. helyért

2. pálya Szigetszentmiklós TK 98 : Diósd SC                                      1 : 0

13.30

III.-IV. helyért

1. pálya Érdi VSE : Soroksár SC                                                                 3 : 0